Najlepszy serwis sprężarek w Dąbrowie Górniczej

Nasza firma to renomowany serwis sprężarek w Dąbrowie Górniczej i okolicach. Posiadamy najbogatszy asortyment na Śląsku, zajmujemy się wszystkim, co jest związane z pneumatyką. Dla nas najważniejszy zawsze jest klient.

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem wielu renomowanych marek:

Dzięki temu masz gwarancje,

 że każdy nasz produkt wykonany jest z pieczołowitością i charakteryzuje się wysoką niezawodnością. Jesteśmy w stanie dostarczyć wybrane przez Ciebie elementy na zamówienie, nawet jeśli nie znajdują się obecnie w naszej ofercie. Prowadzimy także serwis tych urządzeń. Jeśli więc doszło do awarii – nie zwlekaj. Skontaktuj się z nami, a my przywrócimy sprawność wszystkim Twoim systemom.

Kompleksowe usługi dla instalacji pneumatycznych

Wiemy, jak trudne i czasochłonne jest znalezienie dobrego serwisu sprężarek i innych urządzeń pneumatycznych w Dąbrowie Górniczej i sąsiednich województwach. Dlatego ciągle rozszerzamy naszą ofertę o nowe produkty i usługi. Dzięki nam nie musisz współpracować z kilkoma firmami, analizować terminów czy ponosić dodatkowych kosztów związanych z transportem, czy opóźnieniami. Wykonujemy remonty i przeglądy wszystkich urządzeń wykorzystujących sprężone powietrze. Zaprojektujemy Twoją instalację. Zajmujemy się także montażem instalacji solarnych i fotowoltaicznych. Zapraszamy także do zapoznania się z naszą ofertą na montaż instalacji solarnych. Tylko my zapewniamy wszystko w najlepszych cenach i w najlepszej jakości.

Działamy na terenie miast:

Katowice, Częstochowa, Sosnowiec, Gliwice, Zabrze, Bielsko-Biała, Bytom, Ruda Śląska, Rybnik, Tychy, Chorzów, Jaworzno, Jastrzębie-Zdrój, Mysłowice, Siemianowice Śląskie, Żory, Piekary Śląskie, Świętochłowice.

Nie ma tu Twojego miasta? Zadzwoń i sprawdź jak możemy Ci pomóc.

DOSTAWA POD 
WSKAZANY ADRES

BOGATA OFERTA
NOWYCH PRODUKTÓW

NAJLEPSZE 
CENY

NAJLEPSZA 
JAKOŚĆ