Profesjonalny montaż systemów fotowoltaicznych

Jesteś w dobrym miejscu! Zajmiemy się wszystkim, co ma związek ze sprężonym powietrzem.

Instalacje pneumatyczne – wybierz najlepszy serwis w Dąbrowie Górniczej i  okolicach! Wykonujemy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny sprężarek, osuszaczy czy innych elementów instalacji pneumatycznych. Oferujemy zarówno bieżącą obsługę i serwisowanie, jak i naprawę małych usterek czy większe remonty. Na co dzień spotykamy się z urządzeniami marek:
Walter Kompressortechnik, FMS Strzyżów, Atlas, Copco, Ingersol-rand, Kaeser, Boge, Airpol, Compair.

Żadna instalacja pneumatyczna nie ma przed nami tajemnic. Nasz serwis potrafi naprawić każde urządzenie!

Dysponujemy niezbędnym zapleczem technicznym, wszystkimi częściami zamiennymi i umiejętnościami, które pozwolą nam szybko i rzetelnie dokonać wszelkich napraw. Wiemy, ile strat może przynieść choćby jeden dzień przestoju na produkcji, dlatego zawsze oferujemy sprężarki zastępcze, dzięki którym Twoja praca będzie mogła posuwać się do przodu.

Do naszych zalet należą także:

regularność w

serwisowaniu sprężarek

niskie ceny usług i

części zamiennych

pierwszeństwo obsługi

w przypadku awarii

dojazd do klienta w dowolne

miejsce w Polsce

Projektowanie instalacji pneumatycznych

Zajmujemy się nie tylko serwisowaniem urządzeń, ale także projektujemy instalacje na potrzeby każdej działalności. Gwarantujemy fachowe podejście i najniższe ceny. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, by wszystkie nasze prace były wykonane na miarę i zgodnie z zapotrzebowaniem. Podczas projektowania instalacji: dobieramy odpowiednie sprężarki, analizujemy zużycie energii przez instalację, projektujemy konfigurację sprężarek, dobieramy właściwe przekroje instalacji, zalecamy odpowiedni sposób zasilania elektrycznego, zestawiamy ze sobą wszystkie niezbędne elementy.

Montaż wymienników ciepła

Ogrzewanie za pomocą sprężarki

Każda sprężarka przetwarza dostarczaną jej energię prawie całkowicie na ciepło. Szczególnie chłodzone powietrzem sprężarki śrubowe nadają się doskonale do efektywnego odzyskiwania ciepła i jego dalszego wykorzystania.  

Najprostszym i najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem jest bezpośrednie wykorzystanie powietrza chłodzącego, które zostało ogrzane przez sprężarkę. W takim przypadku odpowiedni system kanałów powietrza kieruje ciepłe powietrze do znajdujących się w pobliżu pomieszczeń magazynowych lub warsztatów. Jeśli powietrze do ogrzewania nie jest potrzebne, to jest ono odprowadzane na zewnątrz.

 

Ilość czynności jest naprawdę spora, ale dzięki temu zapewniamy fachowość i rzetelność. Gwarantujemy, że każdaz naszych instalacji będzie sprawować się niezawodnie przez długi czas.

Zapraszamy do współpracy

Działamy na terenie miast:

Katowice, Częstochowa, Sosnowiec, Gliwice, Zabrze, Bielsko-Biała, Bytom, Ruda Śląska, Rybnik, Tychy, Chorzów,
Jaworzno, Jastrzębie-Zdrój, Mysłowice, Siemianowice Śląskie, Żory, Piekary Śląskie, Świętochłowice.

Nie ma tu Twojego miasta? Zadzwoń i sprawdź jak możemy Ci pomóc.